rank math logo multipoint 1

Rank Math je plugin pro optimalizaci vyhledávacích strojů pro WordPress, který usnadňuje komukoli optimalizovat svůj obsah pomocí integrovaných návrhů založených na široce přijímaných osvědčených postupech. Snadno přizpůsobte důležitá nastavení SEO, určete, které stránky lze indexovat a jak chcete, aby se váš web zobrazoval ve vyhledávání pomocí strukturovaných dat.

 

Co můžete dělat s Rank Math

Nástroje, které potřebujete k provozování úspěšných webových stránek, máte na dosah ruky.

 
15+ vestavených modulů
,které můžete povolit a konfigurovat na základě vašich požadavků
Click Here
Měřte a sledujte
hodnocení klíčových slov, abyste udrželi impuls k úspěchu SEO
Click Here
Spusťte podrobnou analýzu
SEO a identifikujte problémy na základě 30 známých faktorů
Click Here
Snadný import
jedním kliknutím pro bezproblémovou migraci z jiných pluginů SEO
Click Here
Plně kompatibilní
s editory WordPress Gutenberg i Classic
Click Here

Math Rank je nabitý úžasnými funkcemi

Rank Math vám dává konkurenční výhodu díky svým výkonným a snadno použitelným funkcím . Ať už jste nováček nebo SEO veterán, Rank Math může vaši SEO hru posunout na vyšší úroveň.

Rank Math Setup Wizard multipoint

Snadný průvodce nastavením

Rank Math se prakticky sám konfiguruje. Rank Math obsahuje průvodce instalací a konfigurací krok za krokem, který dokonale nastaví SEO pro WordPress .

Po instalaci Rank Math ověří nastavení vašeho webu a doporučí ideální nastavení pro nejlepší výkon. Průvodce krok za krokem poté nastaví SEO vašeho webu, sociální profily, profily webmasterů a další nastavení SEO.

Čisté a jednoduché uživatelské rozhraní

Rank Math je navržen tak, aby vám poskytoval správné informace ve správný čas . Jednoduché, ale výkonné uživatelské rozhraní zdůrazňuje kromě samotného příspěvku důležité informace o vašich příspěvcích. Pomocí těchto informací můžete okamžitě vylepšit SEO svého příspěvku.

Rank Math také obsahuje pokročilé náhledy úryvků . Můžete si prohlédnout, jak se váš příspěvek objeví v SERP, zobrazit náhled strukturovaných úryvků, a dokonce si prohlédnout, jak bude váš příspěvek vypadat, když je sdílen na sociálních médiích.

Rank Math User Interface multipoint
Rank Math Code Quality multipoint

Postaveno s ohledem na výkon

Výkon bereme velmi vážně a máme dlouholeté zkušenosti s vývojem softwaru pro weby WordPress.

Neustálé zlepšování výkonu našeho pluginu a zajišťování nových funkcí to nijak neohrožuje, takže je to co nejrychleji naší nejvyšší prioritou .