Dodáváme moderní webová řešení

Pojďme společně dělat úžasné věci.

Logo multipoint hlavni

úvodem

Vývoj webových stránek WordPress

WordPress je nejpoužívanější systém pro správu obsahu na světě, a to z dobrého důvodu. WordPress usnadňuje správu a aktualizaci webů . V dnešní době každý potřebuje webové stránky. Jako jednotlivec možná budete chtít, aby blog sdílel vaše nápady, portfolio, které předvede váš talent, nebo webovou stránku, kde můžete zveřejnit svůj životopis a pracovní zkušenosti.  Webové stránky  jsou jedním z nejdůležitějších způsobů, jak vás mohou potenciální zákazníci najít.
Jak ale vytvořit web? Co když nevíte nic o HTML, CSS nebo jiné webové technologii? Tady přicházejí tvůrci webových stránek. Tvorba webových stránek je určena pro netechnické uživatele, kteří chtějí vytvořit webové stránky. Jsou navrženy tak, abyste o jejich používání a tvorbě nemuseli vědět nic !

Group 79 768x608 1

pracovní proces

Seznámení s projektem

Určete své cíle a požadavky na funkčnost svého webu

Prvním krokem v této fázi je identifikovat vaše cíle a poté zmapovat řešení k realizaci těchto cílů. Dále načrtneme funkčnost a prostředky projektu potřebné pro úspěch vašeho projektu.
Více informací

Strategie

Shromažďování informací (včetně cílů a cílového publika)

Váš web WordPress bude vytvořen pro uživatelský zážitek, který vaši návštěvníci potřebují a očekávají. Navrhování vaší „cesty kupujícího“ je vzrušujícím krokem pro každého klienta investujícího do vlastního vývoje webu WordPress.
Více informací

Tvorba samotných www

Stavíme architekturu webových stránek

Tato fáze vašeho projektu webových stránek WordPress se spouští souběžně s fází webového designu. Prvním krokem je zmapování základní architektury celého vašeho webu.
Více informací
Vystrizek55555

zde se meze nekladou

Vlastní webové stránky navržené pro ideální uživatelské prostředí

WordPress je pozoruhodně flexibilní platforma s obrovským úložištěm přednastavených nástrojů a pluginů. Naši odborníci na WordPress využívají tyto neocenitelné nástroje k navrhování vlastních webových stránek, které odrážejí vaši značku a snaží se dosáhnout vašich cílů. Naše přizpůsobení začíná pečlivým hodnocením osob kupujícího a jejich očekávání při interakci s vaším webem

řešení na všechna zařízení

Responzivní web design

Více než 50% webového provozu na internetu se odehrává na smartphonech. Přidejte k tomu tablety a další ruční zařízení a váš web musí být plně citlivý a přizpůsobivý, aby přežil.  Web musí jak dobře vypadat, tak dokonale fungovat na každém zařízení. 

 
responsivni multipoint

chcete vytvořit originální web 

Zajistíme pro Vás :
Tvorba firemních webů Tvorba E-Shopů Tvorba www a blogů

Od malých webů, až po větší projekty pro firmy

seo multipoint

budujeme značku

Správné SEO ke zvýšení návštěvnosti

SEO nejen usnadňuje vyhledání vašeho webu WordPress, ale na každé stránce obsahuje klíčové informace, které uživatelé hledají. Dnes je SEO více než kdy jindy o hodnotném obsahu, což znamená, že strategicky vytvořený web poskytne uživatelům konkrétní informace, které hledají, a neuvěřitelně snadno zjistí, co nabízíte. WordPress je obzvláště vhodný pro projekty s blogem, který se nakonec stane „základnou“ vaší značky pro pokračující SEO a hodnotově bohatý obsah.

 
Výhody přizpůsobeného webu WordPress:
  • Design tak jedinečný jako vaše značka, který spojuje osobnost vaší organizace s jejími marketingovými cíli
  • Rychlejší načítání stránek, které snižuje míru okamžitého opuštění, efektivněji zapojuje uživatele a ve vyhledávačích má vyšší hodnocení
  • Čistý webový design a vývoj neobsahuje zbytečné prvky, které přeplňují panel administrátora a zpomalují výkon webu
  • Zakázková architektura SEO, která zvyšuje vaši vyhledatelnost a poskytuje uživatelům informace, které hledají
  • Váš web je škálovatelný; vytvořeno tak, aby rostlo s vaším podnikáním
  • Výdaje na váš projekt jsou později kompenzovány lepším výkonem webových stránek
Jaké jsou nevýhody vlastního vývoje WordPressu?
  • Většina vlastních webových stránek WordPress vyžaduje větší investice než stránky založené na šablonách
  • Vývoj vlastního webu vyžaduje více času než projekt založený na šablonách